Thule 4842 EnRoute Backpack 23L TEBP-4216 Mallard Green
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
A versatile outdoor-inspired backpack that has multiple storage solutions to keep you organized on the go.
| Features | |
|---|---|
| Product main colour: | Green |
| Backpack type: | Casual backpack |
| Material: | Nylon |
| Style: | Sport |
| Notebook compartment: | Y |
| Tablet compartment: | Y |
| Coloration: | Monochromatic |
| Maximum screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Linear mass density: | 400 D |
| Zipper pocket(s): | Y |
| Shoulder strap: | Y |
| Sternum strap: | Y |
| Carrying handle(s): | Y |
| Exterior pockets: | Side pocket, Bottom pocket |
| Interior pockets: | Cell phone pocket, Key pocket, Tablet pocket, Zip pocket, Pen pocket |
| Closure type: | Zipper |
| Weight & dimensions | |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 385 x 265 x 31 mm |
| Width: | 290 mm |
| Height: | 460 mm |
| Depth: | 250 mm |
| Weight: | 910 g |
| Volume: | 23 L |
| Packaging data | |
| Package width: | 290 mm |
| Quantity: | 1 |
| Package depth: | 70 mm |
| Package height: | 470 mm |
| Logistics data | |
| Quantity per master carton: | 2 pc(s) |
| Master carton width: | 505 mm |
| Master carton length: | 340 mm |
| Master carton height: | 220 mm |
| Master carton net weight: | 2.4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)