Thule 4168 Construct Backpack 24L CONBP-116 Carbon Blue
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
A functional backpack with just the right amount of storage, organzation, and casual style to transition from the work week to the weekend.
| Features | |
|---|---|
| Material: | Nylon |
| Colour of product: | Blue |
| Style: | City |
| Coloration: | Monotone |
| Notebook compartment: | Y |
| Recommended gender: | Men |
| Tablet compartment: | Y |
| Exterior pockets: | Front pocket, Side pocket, Top pocket |
| Maximum screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Waterproof: | Y |
| Handle(s): | Y |
| Shoulder strap: | Y |
| Interior pockets: | Document pocket,Pen pocket,Tablet pocket |
| Closure type: | Zipper |
| Country of origin: | Vietnam |
| Colour name: | Carbon Blue |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 310 mm |
| Height: | 460 mm |
| Capacity: | 24 L |
| Depth: | 300 mm |
| Weight: | 890 g |
| Packaging data | |
| Package height: | 480 mm |
| Package width: | 320 mm |
| Package depth: | 110 mm |
| Package type: | Hangtag |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)