.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Environmentally friendly design constructed with recycled materials is ready to navigate campus and beyond.
| Features | |
|---|---|
| Product main colour: | Black |
| Material: | Nylon, Polyester |
| Coloration: | Pattern |
| Style: | City |
| Maximum screen size compatibility: | 40.6 cm (16") |
| Notebook compartment: | Y |
| Linear mass density: | 600 D |
| Exterior pockets: | Front pocket, Side pocket |
| Zipper pocket(s): | Y |
| Minimum screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Handle(s): | Y |
| Shoulder strap: | Y |
| Interior pockets: | Cell phone pocket, Zip pocket |
| Closure type: | Zipper |
| Colour name: | Black |
| Country of origin: | Vietnam |
| Recycled material percentage: | 100% |
| Recycled material: | Y |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 320 mm |
| Height: | 460 mm |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 385 x 31 x 265 mm |
| Weight: | 730 g |
| Depth: | 290 mm |
| Volume: | 28 L |
| Packaging data | |
| Package depth: | 50 mm |
| Package width: | 330 mm |
| Package height: | 500 mm |
| Logistics data | |
| Master carton width: | 47.8 cm |
| Quantity per master carton: | 3 pc(s) |
| Master carton length: | 18.5 cm |
| Master carton height: | 33.8 cm |
| Master carton weight: | 3.04 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)