Thule 4840 EnRoute Backpack 21L TEBP-4116 Pelican/Vetiver
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Sleek and stylish backpack with storage solutions designed for work and play.
| Features | |
|---|---|
| Backpack type: | Casual backpack |
| Material: | Nylon |
| Product main colour: | Grey, White |
| Style: | City |
| Exterior pockets: | Side pocket |
| Notebook compartment: | Y |
| Tablet compartment: | Y |
| Coloration: | Monochromatic |
| Maximum screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Linear mass density: | 400 D |
| Zipper pocket(s): | Y |
| Shoulder strap: | Y |
| Sternum strap: | Y |
| Carrying handle(s): | Y |
| Interior pockets: | Cell phone pocket, Key pocket, Tablet pocket, Zip pocket, Pen pocket |
| Closure type: | Zipper |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 300 mm |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 385 x 265 x 31 mm |
| Depth: | 220 mm |
| Height: | 470 mm |
| Weight: | 720 g |
| Volume: | 21 L |
| Packaging data | |
| Package height: | 480 mm |
| Package width: | 310 mm |
| Package depth: | 60 mm |
| Quantity: | 1 |
| Logistics data | |
| Quantity per master carton: | 2 pc(s) |
| Master carton width: | 510 mm |
| Master carton length: | 330 mm |
| Master carton height: | 190 mm |
| Master carton net weight: | 2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)