.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
An efficient backpack with 26L of storage including two large compartments, double front pockets and plenty of organization, made with recycled materials.
| Features | |
|---|---|
| Backpack type: | Casual backpack |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Orange |
| Style: | City |
| Notebook compartment: | Y |
| Recommended gender: | Unisex |
| Exterior pockets: | Front pocket, Side pocket |
| Coloration: | Monochromatic |
| Linear mass density: | 600 D |
| Tablet compartment: | Y |
| Minimum screen size compatibility: | 25.4 cm (10") |
| Maximum screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Shoulder strap: | Y |
| Waterproof: | Y |
| Carrying handle(s): | Y |
| Closure type: | Zipper |
| Interior pockets: | Cell phone pocket, Pen pocket, Tablet pocket |
| Recycled material: | Y |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 300 mm |
| Depth: | 280 mm |
| Height: | 450 mm |
| Weight: | 500 g |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 385 x 31 x 265 mm |
| Volume: | 26 L |
| Packaging data | |
| Package width: | 330 mm |
| Package depth: | 40 mm |
| Package height: | 480 mm |
| Quantity: | 1 |
| Logistics data | |
| Master carton width: | 500 mm |
| Master carton length: | 370 mm |
| Master carton height: | 175 mm |
| Master carton net weight: | 2.1 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BATOHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 085854254465 |
| Hmotnost: | 0.500 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)