Crong Liquid - Řemínek pro Apple Watch 44/45/46/49 mm (šedý)
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Originální tekutý řemínek Liquid Band pro Apple Watch je vyroben z tekutého silikonu. Tento speciální materiál nabízí zvýšenou odolnost proti poškození a používá se denně v aplikacích, jako je lékařství. Je 100% bezpečný pro pokožku a zajišťuje výjimečné pohodlí. Flexibilní silikon se také přizpůsobí tvaru zápěstí a umožňuje snadné zapínání a odepínání řemínku.
Vlastnosti produktu:
· Originální tekutý řemínek Liquid Band vyrobený z tekutého silikonu
· Flexibilní materiál usnadňuje zapínání a odepínání řemínku
· Snadno se čistí díky hydrofobnímu povrchu
· Příjemný na dotek a bezpečný pro pokožku
· Kompatibilita: Apple Watch Series 4/5/6/7/8/9/10/11/SE/SE 2/SE 3/ULTRA/ULTRA 2/ULTRA 3 (44/45/46/49 mm)
· Vhodné pro zápěstí s obvodem: 150-205 mm
Vlastnosti produktu:
· Originální tekutý řemínek Liquid Band vyrobený z tekutého silikonu
· Flexibilní materiál usnadňuje zapínání a odepínání řemínku
· Snadno se čistí díky hydrofobnímu povrchu
· Příjemný na dotek a bezpečný pro pokožku
· Kompatibilita: Apple Watch Series 4/5/6/7/8/9/10/11/SE/SE 2/SE 3/ULTRA/ULTRA 2/ULTRA 3 (44/45/46/49 mm)
· Vhodné pro zápěstí s obvodem: 150-205 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky pro AppleWatch |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5907731983662 |
| Barva: | šedá |
| Kompatibilní s: | Apple Watch 44 / 45 / 46 / 49 mm |
| Materiál: | silikon |
| Značka: | Crong |
| Rozměry: | 44/45/46/49 mm |
| výška [mm]: | 3 |
| Šířka [mm]: | 32 |
| Délka [mm]: | 228 |
| Vzor: | jiný |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)