Case Logic Larimer Backpack 15,6 Rucksack LARI-115 HUDSON (3203319)
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Utilitarian rucksack with modern color blocking and easily accessible storage to support the urban commuter.
- Thickly padded laptop compartment protects laptops with up to a 15.6 inch display
- Dedicated slip pocket for a 10.1" tablet
- Zippered front pocket keeps additional items secure yet accessible
- Internal zippered pocket stores small accessories
- Drawstring closure beneath lid keeps items secure
- Modern color blocking and custom interior print
- Durable, 600D polyester with water-repellent coating
- Webbing lash point carries hat or sneakers outside the pack
- Thickly padded laptop compartment protects laptops with up to a 15.6 inch display
- Dedicated slip pocket for a 10.1" tablet
- Zippered front pocket keeps additional items secure yet accessible
- Internal zippered pocket stores small accessories
- Drawstring closure beneath lid keeps items secure
- Modern color blocking and custom interior print
- Durable, 600D polyester with water-repellent coating
- Webbing lash point carries hat or sneakers outside the pack
| Features | |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Colour of product: | Blue,Green,Grey |
| Minimum screen size compatibility: | 25.6 cm (10.1") |
| Maximum screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Closure type: | Drawstring |
| Zipper pocket(s): | Y |
| Waterproof: | Y |
| Carrying handle(s): | Y |
| Weight & dimensions | |
| Depth: | 230 mm |
| Width: | 280 mm |
| Height: | 480 mm |
| Weight: | 600 g |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 267 x 31 x 385 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BATOHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854237802 |
| Hmotnost: | 0.660 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)