.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
A slim laptop case for all workday essentials, perfect for the modern professional who likes to keep things simple and stylish.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Case type: | Briefcase |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Grey |
| Front pocket: | Yes |
| Integrated compartment(s): | Yes |
| Tablet compartment: | Yes |
| Brand compatibility: | Universal |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Carrying handle(s): | Yes |
| Closure type: | Zipper |
| Gender: | Unisex |
| Shoulder strap: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| Consumer life stage: | Adult |
| Interior pockets: | Cell phone pocket, Document pocket, Pen pocket, Tablet pocket |
| Exterior pockets: | Front pocket |
| Number of front pockets: | 1 |
| Removable shoulder strap: | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Height: | 300 mm |
| Weight: | 520 g |
| Width: | 75 mm |
| Depth: | 430 mm |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 265 x 385 x 31 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 085854258791 |
| Značka: | Case Logic |
| Skladové číslo: | 4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)