.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
The Thule Subterra Powershuttle provides thoughtful storage for chargers, cords, small electronics, pens and other items.
| Technical details | |
|---|---|
| Case type: | Shell case |
| Material: | Polyester |
| Brand compatibility: | Universal |
| Colour of product: | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 180 mm |
| Depth: | 90 mm |
| Height: | 240 mm |
| Weight: | 200 g |
| Package width: | 180 mm |
| Package depth: | 85 mm |
| Package height: | 300 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master carton weight: | 1 kg |
| Quantity per master carton: | 4 pc(s) |
| Master carton width: | 475 mm |
| Master carton length: | 200 mm |
| Master carton height: | 185 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAVAZADLA A TAŠKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854255738 |
| Hmotnost: | 0.200 |
| Skladové číslo: | 3 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)