.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
A sleek and spacious carry-on duffel with wide-mouth access to easily pack and organize your essentials.
| Features | |
|---|---|
| Type: | Duffle |
| Colour of product: | Black |
| Colour name: | Black |
| Material: | Nylon |
| Wheels: | N |
| Adjustable shoulder strap: | Y |
| Carrying handle(s): | Y |
| Shoulder strap: | Y |
| Interior pocket: | Y |
| Exterior pockets: | Top pocket |
| Interior pocket type: | Mesh pocket |
| Interior pocket closure type: | Zipper |
| Closure type: | Zipper |
| Country of origin: | Vietnam |
| Weight & dimensions | |
| Volume: | 45 L |
| Luggage bag width: | 25 cm |
| Luggage bag depth: | 35 cm |
| Luggage bag height: | 56 cm |
| Luggage bag weight: | 880 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAVAZADLA A TAŠKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854245050 |
| Hmotnost: | 0.880 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)