Ručně dělaný řemínek GENTILESCHI 6120E24.037
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Morellato
Barva spony
Délka řemínku
Šířka řemínku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Dostupnost: 4 dny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: A01X6120E24037CR20
Značka: Morellato
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Záruka originality
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
Osobní odběr
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Řemínek na hodinky od firmy Morellato, modelové označení GENTILESCHI 6120E24.037. Ručně dělaný řemínek. Materiál řemínku je kůže. Dostupný je v šířce 18 až 22 mm. Řemínek dodáváme včetně 2 ks stěžejek. Tento řemínek má specifický efekt ztmavených okrajů, který je výsledkem ručního, řemeslného zpracování již hotového řemínku. Odstínové odchylky jsou přirozenou součástí a jedinečným znakem tohoto výrobku. Kolekce Morellato Manufatti. Délka řemínku bez spony je 120 + 80mm
Jak vybrat nový řemínek na hodinky — praktický návod
1️⃣ Změřte šířku mezi nožkami (lug width)
Nejdůležitější rozměr je šířka mezi nožkami – obvykle 18, 20, 22 nebo 24 mm.