.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 7640359880354 |
| Barva ciferníku: | Růžové zlato |
| Barva pouzdra: | Růžové zlato |
| Barva řemínku: | Růžové zlato |
| Krycí sklo: | Safírové s antireflexní vrstvou |
| Materiál pouzdra: | Chirurgická ocel |
| Materiál řemínku: | Chirurgická ocel |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Sportovní hodinky |
| Šířka pouzdra: | 43 mm |
| Určení: | Pánské |
| Vodotěsnost: | 50 M |
| Země původu: | Švýcarsko |
| Značka: | Roamer |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch s finální úpravou leštěním |
| Číslo výrobce: | 994837 47 65 20 |
| Série: | Toscana Chronograph 43mm 5ATM |
| Spona: | Motýlová spona |
| Šířka řemínku: | 15 mm |
| Funkce: | Chronograph, Date, Minute, Second, Hour |
| Luneta: | Pevná |
| Tloušťka pouzdra: | 12 mm |
| Dýnko: | Šroubovací ocelové |
| Korunka: | Šoubovací |
| Podsvícení: | Illum. indexes, Illum. hands |
| Typ strojku: | 5030.D, Ronda, Swiss Made |
| Maximální obvod zápěstí: | 180 mm |
| WEEE číslo: | 78360670 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 3 |
| MPC: | 8321 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
- Historie švýcarského hodinářství Roamer začíná v roce 1888, kdy byla značka založena v městě Staffelbach ve Švýcarsku. Zakladatel, Fritz Meyer, měl vizi vyrábět kvalitní a spolehlivé hodinky za dostupné ceny.
- V průběhu 20. století se Roamer etabloval jako renomovaná značka v hodinářském průmyslu, známá svým inovativním přístupem a důrazem na detail. Značka zažila růst a v roce 1950 uvedla na trh první modely s automatickým pohonem.
- Roamer byl také jedním z prvních výrobců, kteří začali vyrábět hodinky odolné proti vodě. V roce 1960 byla značka známa svými potápěčskými hodinkami, které byly populární mezi sportovci a dobrodruhy.
- Dnes Roamer pokračuje ve výrobě široké škály hodinek, včetně elegantních modelů, sportovních chronografů a potápěčských hodinek, a kombinuje tradiční hodinářské techniky s moderním designem. Značka je stále považována za synonymum kvality a švýcarského řemeslného umění.
| Výrobní společnost : | Time and More GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Lauterbacher Str. 7A, 85232 Palsweis - Bergkirchen, Germany |
| E-mail : | info@timeandmore.info |
.png)