Pánské hodinky Wenger 01.1743.114 Urban Metropolitan
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
- Číslo výrobce: 01.1743.114
- Spona: Přezka
- Šířka řemínku: 22 mm
- Luneta: Pevná
- Barva pouzdra: Černá
- Materiál pouzdra: Chirurgická ocel
- Výška pouzdra: 12 mm
- Šířka pouzdra: 44 mm
- Barva ciferníku: Černá
- Zobrazení: Analogové
- Krycí sklo: Safírové
- Podsvětlení: Superluminova
- Napájení: Baterie
- Typ strojku: Ronda, Z50
- Styl: Sportovní
- Vodotěsnost: 100 M
- Hmotnost: 70 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 7630000734358 |
| Barva ciferníku: | černá |
| Barva pouzdra: | Černá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Krycí sklo: | Minerální se safírovou vrstvou |
| Materiál pouzdra: | Chirurgická ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Sportovní hodinky |
| Šířka pouzdra: | 44 mm |
| Určení: | Pánské |
| Vodotěsnost: | 100 M |
| Země původu: | Švýcarsko |
| Značka: | Wenger |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch s finální úpravou leštěním |
| Číslo výrobce: | 01.1743.114 |
| Série: | Urban Metropolitan |
| Spona: | Překlápěcí spona |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Funkce: | Chronograph, Date, Minute, Second, Hour |
| Luneta: | Pevná |
| Tloušťka pouzdra: | 12 mm |
| Dýnko: | Šroubovací ocelové |
| Podsvícení: | Illum. indexes, Illum. hands |
| Typ strojku: | Ronda, Z50 |
| Maximální obvod zápěstí: | 220 mm |
| WEEE číslo: | 48980126 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 2 |
| MPC: | 7185 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

- Známá švýcarská značka založena již v roce 1893 ve městě Courtételle ve Švýcarsku.
- Do roku 2005 vyráběla taktéž známé "švýcarské nože" , které po tomto datu spadají pod značku VICTORINOX.
- Od roku 1997 tato společnost nabízí kvalitní dámské a pánské hodinky, které si u nás můžete zakoupit.
- Veškeré hodinky značky WENGER se mohou pyšnit označením SWISS MADE a jsou kryté odolným safírovým sklem.
- Pokud chcete švýcarské hodinky za velmi dobrou cenu, značka WENGER je sázka na jistotu.
| Výrobní společnost : | Victorinox Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alfred-Nobel-Strasse 5 79761 Waldshut-Tiengen Germany |
| E-mail : | info@victorinox.com |
.png)