.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 7630615131511 |
| Barva ciferníku: | zelená |
| Barva pouzdra: | Černá |
| Barva řemínku: | Zelená |
| Krycí sklo: | Minerální |
| Materiál pouzdra: | Chirurgická ocel |
| Materiál řemínku: | Silikon |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Módní hodinky |
| Šířka pouzdra: | 40 mm |
| Určení: | Pánské |
| Vodotěsnost: | 50 M |
| Značka: | Plein Sport |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch s finální úpravou leštěním |
| Číslo výrobce: | PSGBA0223 |
| Série: | Wildcat Chrono 40mm |
| Spona: | Překlápěcí spona |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Funkce: | 24-hours, Chronograph, Date, Minute, Second, Hour |
| Luneta: | Pevná |
| Tloušťka pouzdra: | 12 mm |
| Dýnko: | Narážecí ocelové |
| Podsvícení: | Illum. indexes, Illum. hands |
| Maximální obvod zápěstí: | 220 mm |
| WEEE číslo: | 78360670 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 1 |
| MPC: | 3062 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
- PLEIN SPORT - je sportovní řada oblečení a doplňků od světově proslulého německého návrháře PHILIPPA PLEINA.
- Sportovní móda orientovaná na extrémní výkon, dechberoucí a futuristický design. Kombinace maximální technologie a designu.
- Objevte v sobě ducha tygra a šokujte extravagantní kolekcí značky PLEIN SPORT.
| Výrobní společnost : | Cream della Cream Switzerland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Via Pietro Capelli 18 Lugano 6900 Switzerland |
| E-mail : | vip@philipp-plein.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Timex Group Customer Service Europe GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Dennigstrasse 20 D-75179 Pforzheim Germany |
| E-mail zástupce v EU : | infogermany@timex.com |
.png)
