.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 7613272546966 |
| Barva ciferníku: | modrá |
| Barva pouzdra: | Stříbrná |
| Barva řemínku: | Stříbrná |
| Krycí sklo: | Minerální |
| Materiál pouzdra: | Chirurgická ocel |
| Materiál řemínku: | Chirurgická ocel |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Sportovní hodinky |
| Šířka pouzdra: | 44 mm |
| Určení: | Pánské |
| Vodotěsnost: | 50 M |
| Značka: | Lacoste |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch s finální úpravou leštěním |
| Číslo výrobce: | 2011286 |
| Série: | Finn 44mm |
| Spona: | Skládací spona |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Funkce: | Minute, Second, Hour |
| Luneta: | Jednosměrně otočná |
| Tloušťka pouzdra: | 11 mm |
| Dýnko: | Narážecí ocelové |
| Maximální obvod zápěstí: | 190 mm |
| WEEE číslo: | 57681219 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 1 |
| MPC: | 3469 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Populární původně tenisová značka, kterou založil v roce 1933 známý francouzský tenista René Lacoste, který byl přezdíván krokodýl nebo také aligátor. Odtud pochází prestižní logo zeleného krokodýla, umístněné na každém výrobku. Tato značka vyrábí mimo jiné stylové hodinky v elegantním designu, které je možné si zakoupit na našem e-shopu.
| Výrobní společnost : | Lacoste E-Commerce S.A.S. |
|---|---|
| Adresa : | 31-37 boulevard de Montmorency , 75016 Paris, France |
| E-mail : | kundendienst-de@lacoste.com |
.png)