.png?67b51301)
.png?67b51301)
.png?67b51301)
.png?67b51301)
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 7613272467131 |
| Barva ciferníku: | zelená |
| Barva pouzdra: | Černá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Krycí sklo: | Minerální |
| Materiál pouzdra: | Chirurgická ocel |
| Materiál řemínku: | Silikon |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Sportovní hodinky |
| Šířka pouzdra: | 43 mm |
| Určení: | Pánské |
| Vodotěsnost: | 200 M |
| Značka: | Boss |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch s finální úpravou leštěním |
| Číslo výrobce: | 1513915 |
| Série: | Ace 43mm |
| Spona: | Překlápěcí spona |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Funkce: | Date, Minute, Second, Hour |
| Luneta: | Jednosměrně otočná |
| Tloušťka pouzdra: | 13 mm |
| Dýnko: | Šroubovací ocelové |
| Korunka: | Šoubovací |
| Podsvícení: | Illum. indexes, Illum. hands |
| Maximální obvod zápěstí: | 220 mm |
| WEEE číslo: | 32801947 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 28 |
| MPC: | 4876 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Značku HUGO BOSS netřeba představovat, jedná o světoznámou německou modní značku založenou v roce 1924 v Metzingenu. Obchody HUGO BOSS naleznete na všech zvučných módních ulicích po celém světě. Aktuálně tato značka spadá pod italský módní dům Valentino.
Hugo Boss se stává synonymem pro pečlivé a kvalitní zpracování materiálů a celkovou eleganci. Celé portfolio je rozděleno do více kolekcí HUGO by HUGO BOSS, BOSS BLACK, BOSS GREEN, BOSS ORANGE. V naší nabídce je řada dámských a pánských hodinek z kolekce HUGO BOSS a BOSS ORANGE.
| Výrobní společnost : | HUGO BOSS AG |
|---|---|
| Adresa : | Holy-Allee 3 72555 Metzingen Germany |
| E-mail : | info@hugoboss.com |
.png)