Mondaine A660.30318.81SBB mmagnetic silver wall clock, table clock, kitchen clock 50 mm
.png?67b51301)
.png?67b51301)
.png?67b51301)
.png?67b51301)
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Budíky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 7611382534873 |
| Barva ciferníku: | bílá |
| Barva pouzdra: | Stříbrná |
| Napájení: | Baterie |
| Šířka pouzdra: | 50 mm |
| Země původu: | Švýcarsko |
| Značka: | Mondaine |
| Rozměry: | 50 x 50 x 12 |
| ts24_cm_diameter: | 5 |
| Číslo výrobce: | A660.30318.81SBB |
| Série: | mmagnetic silver wall clock, table clock, kitchen clock 50 mm |
| Funkce: | Alarm, Minute, Second, Hour |
| Tloušťka pouzdra: | 12 mm |
| WEEE číslo: | 27030961 |
| Balení obsahuje: | Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 11 |
| MPC: | 4383 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

V roce 1944 vytvořil Hans Hilfiker, švýcarský inženýr a designér a zaměstnanec spolkových švýcarských železnic hodiny, které se staly známé jako „Oficiální hodiny Švýcarských železnic“.
V roce 1986 byla společnost hodinek Mondaine, vlastněná rodinou Bernheimů, inspirována plánem ikonického patentovaného designu železničních hodin a změněna na kolekci hodinek s oficiální licencí Federálních švýcarských železnic.
| Výrobní společnost : | Mondaine Watch Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Etzelstrasse 27, 8808 Pfäffikon SZ, Switzerland |
| E-mail : | info@mondaine.ch |
.png)