.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DÁMSKÉ HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8033288900955 |
| Barva ciferníku: | černá |
| Barva pouzdra: | Černá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Krycí sklo: | Minerální |
| Materiál pouzdra: | Plast |
| Materiál řemínku: | Plast |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Sportovní hodinky |
| Šířka pouzdra: | 20 mm |
| Určení: | Unisex |
| Vodotěsnost: | IP67 |
| Značka: | Sector |
| Zobrazení: | Digitální |
| Povrchová úprava: | Matný povrch |
| Číslo výrobce: | R3251278001 |
| Série: | fitness watch EX-11 20mm |
| Spona: | Překlápěcí spona |
| Šířka řemínku: | 18 mm |
| Funkce: | Alarm, Date, Heart rate monitor, Calorie counter, Minute, Multisport, Music control, Pedometer, Stop function, Hour, Weather, Day |
| Luneta: | Pevná |
| Tloušťka pouzdra: | 12 mm |
| Dýnko: | Narážecí ocelové |
| Podsvícení: | Podsvícený ciferník |
| Maximální obvod zápěstí: | 210 mm |
| WEEE číslo: | 10436953 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 2 |
| MPC: | 2916 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
SECTOR - NO LIMITS
- Italská značka založená v roce 1973 v Neapoli.
- Podstata značky je obsažena ve třech klíčových slovech: Žádné limity - Nezničitelnost - Italský design.
- Filozofií značky je protnutí sportovních výkonů s životem v těsném kontaktu s okolní přírodou.
- V 80. a 90. letech byla tato značka spjata s rekordy a výkony světových sportovců, horolezců či potápěčů.
- Nyní přinášíme řadu hodinek SECTOR široké veřejnosti.
- V kolekci značky SECTOR naleznete převážně Pánské sportovní a potápěčské hodinky s vodotěsností až 300M.
| Výrobní společnost : | Sector S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via Commerciale 29, 35010 Fratte di Santa Giustina in Colle (PD), Italy |
| E-mail : | customercare@sectornolimits.com |
.png)