.png?67b51301)
.png?67b51301)
.png?67b51301)
.png?67b51301)
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DÁMSKÉ HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 7613272375146 |
| Barva ciferníku: | zlatá |
| Barva pouzdra: | Zlatá |
| Barva řemínku: | Zlatá |
| Krycí sklo: | Minerální |
| Materiál pouzdra: | Chirurgická ocel |
| Materiál řemínku: | Chirurgická ocel |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Módní hodinky |
| Šířka pouzdra: | 36 mm |
| Určení: | Dámské |
| Vodotěsnost: | 50 M |
| Značka: | MVMT |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch s finální úpravou leštěním |
| Číslo výrobce: | 28000034-D |
| Série: | Dot 36 mm |
| Spona: | Klipová spona |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Funkce: | Minute, Second, Hour |
| Luneta: | Pevná |
| Tloušťka pouzdra: | 7 mm |
| Dýnko: | Narážecí ocelové |
| Typ strojku: | Miyota |
| Maximální obvod zápěstí: | 185 mm |
| WEEE číslo: | 81884460 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 11 |
| MPC: | 1691 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

MVMT - tato mladá značka byla založena v roce 2013 v Los Angeles.
Základní myšlenkou bylo vytvořit kvalitní hodinky s minimalistickým designem za velmi zajímavou cenu.
Během několika let se značka dostala do povědomí lidí na celém světě s více než 1.5 milionu sledujících na sociálních sítích.
Pro pohon jsou použity velmi kvalitní hodinové strojky Miyota, pocházející z dílny hodinářského gigantu Citizen.
Pokud chcete být stylový a zároveň za hodinky nechcete utrácet desítky tisíc, je značka MVMT tou správnou volbou.
Vyberte si z nabídky dámských a pánských modelů.
.png)