.png?67b51301)
.png?67b51301)
.png?67b51301)
.png?67b51301)
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DÁMSKÉ HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 7630040922500 |
| Barva ciferníku: | černá |
| Barva pouzdra: | Černá |
| Krycí sklo: | Minerální tvrzené |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Silikon |
| Napájení: | Baterie |
| Skladové číslo: | 25 |
| Styl: | Klasické hodinky |
| Tloušťka pouzdra: | 8 mm |
| Určení: | Dámské |
| Vodotěsnost: | 30 M |
| Značka: | Mondaine |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch |
| Číslo výrobce: | MS1.32120.RB |
| Řada: | Essence |
| Spona: | Překlápěcí spona |
| Šířka řemínku: | 16 mm |
| Funkce: | Hodiny, minuty, sekundy |
| Luneta: | Pevná |
| Průměr pouzdra: | 32 mm |
| Dýnko: | Ocelové šroubovací |
| Podsvětlení: | Luminescenční ručky |
| Typ strojku: | Swiss Made |
| Barva řemínku: | Černá |
| Hmotnost: | 3 g |
| Maximální obvod zápěstí: | 200 mm |
| ts24_weee_nr_de: | 32801947 |
| Obsah balení: | Box,Instruction,Packaging,Warranty doc. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

V roce 1944 vytvořil Hans Hilfiker, švýcarský inženýr a designér a zaměstnanec spolkových švýcarských železnic hodiny, které se staly známé jako „Oficiální hodiny Švýcarských železnic“.
V roce 1986 byla společnost hodinek Mondaine, vlastněná rodinou Bernheimů, inspirována plánem ikonického patentovaného designu železničních hodin a změněna na kolekci hodinek s oficiální licencí Federálních švýcarských železnic.
| Výrobní společnost : | Mondaine Watch Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Etzelstrasse 27, 8808 Pfäffikon SZ, Switzerland |
| E-mail : | info@mondaine.ch |
.png)