.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DÁMSKÉ HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4040662135203 |
| Barva ciferníku: | šedá |
| Barva pouzdra: | Zlatá |
| Barva řemínku: | Stříbrná, Zlatá |
| Krycí sklo: | Minerální |
| Materiál pouzdra: | Chirurgická ocel |
| Materiál řemínku: | Chirurgická ocel |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Klasické hodinky |
| Šířka pouzdra: | 34 mm |
| Určení: | Dámské |
| Vodotěsnost: | 100 M |
| Značka: | Jacques Lemans |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch s finální úpravou leštěním |
| Číslo výrobce: | LP-132G |
| Série: | La Passion |
| Spona: | Skládací spona |
| Šířka řemínku: | 17 mm |
| Funkce: | Date, Minute, Second, Hour |
| Luneta: | Pevná |
| Tloušťka pouzdra: | 8 mm |
| Dýnko: | Šroubovací ocelové |
| Podsvícení: | Luminescenční ručky |
| Maximální obvod zápěstí: | 185 mm |
| WEEE číslo: | 78650339 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 1 |
| MPC: | 6101 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
|
| Výrobní společnost : | Jacques Lemans GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Jacques Lemans GmbH Jacques-Lemans-Straße 1 9300 St. Veit an der Glan Austria |
| E-mail : | office@jacques-lemans.com |
.png)
