Crong Nylon - Sportovní řemínek pro Apple Watch 44/45/46/49 mm (Midnight Run)
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Prodyšný sportovní řemínek z nylonových vláken pro pouzdra Apple Watch 44/45/46/49 mm. Speciální nylonová vazba vytváří měkkou vnitřní podšívku, která nedráždí pokožku a odvádí vlhkost. Řemínek Nylon je vybaven mimořádně silným zapínáním na suchý zip, díky kterému vždy bezpečně drží na ruce.
Vlastnosti produktu:
· Vyrobeno z odolných nylonových vláken
· Prodyšný materiál odvádí vlhkost
· Vybaven silným zapínáním na suchý zip
· Univerzální design pro muže i ženy
· Kompatibilita: Apple Watch Series 4/5/6/7/8/9/10/11/SE/SE 2/SE 3/ULTRA/ULTRA 2/ULTRA 3 (44/45/46/49 mm)
*Apple Watch je ochranná známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích.
Vlastnosti produktu:
· Vyrobeno z odolných nylonových vláken
· Prodyšný materiál odvádí vlhkost
· Vybaven silným zapínáním na suchý zip
· Univerzální design pro muže i ženy
· Kompatibilita: Apple Watch Series 4/5/6/7/8/9/10/11/SE/SE 2/SE 3/ULTRA/ULTRA 2/ULTRA 3 (44/45/46/49 mm)
*Apple Watch je ochranná známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řemínky pro AppleWatch |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5904310706667 |
| Barva: | grafit |
| Kompatibilní s: | Apple Watch 44 / 45 / 46 / 49 mm |
| Materiál: | nylon |
| Výrobce: | Crong |
| Dodatečná barva: | Bílá |
| Rozměry: | 44/45/46/49 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)