Case Logic 4971 Snapview Case iPad 10.9 CSIE-2156 Black
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Streamlined case securely snaps in place for optimal viewing and ergonomic typing.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 27.7 cm (10.9") |
| Case type: | Cover |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Black |
| Brand compatibility: | Apple |
| Compatibility: | iPad |
| Stand mode: | Y |
| Built-in speaker(s): | N |
| Closure type: | Snap closure |
| Gender: | Unisex |
| Battery | |
| Built-in battery: | N |
| Weight & dimensions | |
| Height: | 250 mm |
| Weight: | 390 g |
| Width: | 15 mm |
| Depth: | 190 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kryty na iPad |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854254977 |
| Hmotnost: | 0.390 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)