.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
A traditional sleeve complete with protective foam padding and sophisticated, stylish details.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 35.6 cm (14") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Olive |
| Protection features: | Scratch resistant |
| Brand compatibility: | Universal |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Gender: | Unisex |
| Closure type: | Zipper |
| Quantity: | 1 |
| Country of origin: | China |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 368 mm |
| Depth: | 35 mm |
| Height: | 235 mm |
| Package width: | 368 mm |
| Package depth: | 35 mm |
| Weight: | 216 g |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 343 x 43 x 240 mm |
| Package height: | 235 mm |
| Logistics data | |
| Master carton width: | 375 mm |
| Master carton length: | 208 mm |
| Quantity per master carton: | 6 pc(s) |
| Master carton height: | 278 mm |
| Master carton weight: | 1.7 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 085854254946 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.216 |
| Skladové číslo: | 8 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)