Case Logic 4961 Reflect 14 Laptop Sleeve Boulder Beige
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Quality laptop sleeve constructed of memory foam provides first-class protection in a slim-line design.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 35.6 cm (14") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Beige |
| Protection features: | Scratch resistant |
| Brand compatibility: | Universal |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Gender: | Unisex |
| Closure type: | Zipper |
| Quantity: | 1 |
| Country of origin: | China |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 375 mm |
| Depth: | 30 mm |
| Height: | 270 mm |
| Weight: | 270 g |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 348 x 25 x 243 mm |
| Package width: | 380 mm |
| Package depth: | 30 mm |
| Package height: | 275 mm |
| Logistics data | |
| Master carton length: | 175 mm |
| Quantity per master carton: | 6 pc(s) |
| Master carton height: | 283 mm |
| Master carton weight: | 1.98 kg |
| Master carton width: | 378 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 085854254878 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.270 |
| Skladové číslo: | 11 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)