Case Logic 4953 Reflect 14 Macbook Pro Sleeve Gentle Bllue
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Quality MacBook® sleeve constructed of memory foam provides first-class protection in a slim-line design.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 35.6 cm (14") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Blue |
| Protection features: | Scratch resistant |
| Brand compatibility: | Apple |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Closure type: | Zipper |
| Compatibility: | MacBook |
| Gender: | Unisex |
| Country of origin: | China |
| Quantity: | 1 |
| Weight & dimensions | |
| Height: | 240 mm |
| Weight: | 200 g |
| Width: | 340 mm |
| Depth: | 20 mm |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 312.6 x 15.5 x 221.2 mm |
| Package width: | 340 mm |
| Package depth: | 20 mm |
| Package height: | 250 mm |
| Logistics data | |
| Master carton length: | 190 mm |
| Quantity per master carton: | 6 pc(s) |
| Master carton width: | 355 mm |
| Master carton weight: | 1.7 kg |
| Master carton height: | 265 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly na Macbook |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 085854254793 |
| Hmotnost: | 0.200 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)