Case Logic 4951 Reflect 13 Macbook Pro Sleeve Astro Dust
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Quality MacBook® sleeve constructed of memory foam provides first-class protection in a slim-line design.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 33 cm (13") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Red |
| Compatibility: | MacBook Pro |
| Protection features: | Scratch resistant |
| Brand compatibility: | Apple |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Closure type: | Zipper |
| Gender: | Unisex |
| Country of origin: | China |
| Quantity: | 1 |
| Weight & dimensions | |
| Depth: | 30 mm |
| Width: | 330 mm |
| Height: | 235 mm |
| Package depth: | 30 mm |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 304 x 15 x 212 mm |
| Package width: | 335 mm |
| Weight: | 213 g |
| Package height: | 240 mm |
| Logistics data | |
| Master carton width: | 330 mm |
| Master carton length: | 175 mm |
| Quantity per master carton: | 6 pc(s) |
| Master carton height: | 250 mm |
| Master carton weight: | 1.57 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly na Macbook |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 085854254779 |
| Hmotnost: | 0.213 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)