Case Logic 4931 Campus 26L CCAM-5226 Yonder Yellow
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
A versatile 26L backpack constructed with recycled materials and fresh color options.
| Features | |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Backpack type: | Casual backpack |
| Product main colour: | Yellow |
| Style: | City |
| Recommended gender: | Unisex |
| Coloration: | Monochromatic |
| Linear mass density: | 600 D |
| Exterior pockets: | Front pocket, Side pocket |
| Shoulder strap: | Y |
| Waterproof: | Y |
| Interior pockets: | Cell phone pocket, Document pocket, Key pocket, Pen pocket |
| Carrying handle(s): | Y |
| Closure type: | Zipper |
| Recycled material: | Y |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 310 mm |
| Height: | 430 mm |
| Depth: | 270 mm |
| Volume: | 26 L |
| Weight: | 360 g |
| Packaging data | |
| Package width: | 370 mm |
| Package depth: | 30 mm |
| Quantity: | 1 |
| Package height: | 440 mm |
| Logistics data | |
| Master carton width: | 460 mm |
| Master carton height: | 125 mm |
| Master carton length: | 370 mm |
| Master carton net weight: | 1.6 kg |
| Quantity per master carton: | 3 pc(s) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BATOHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 085854254489 |
| Hmotnost: | 0.360 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)