Case Logic 4926 Campus 24L CCAM-1216 Islay Green/Smoke Pine
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Made from recycled materials and with campus-ready features, this 24L pack will keep a laptop, tablet and school gear within reach.
| Features | |
|---|---|
| Backpack type: | Casual backpack |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Green |
| Style: | City |
| Notebook compartment: | Y |
| Recommended gender: | Unisex |
| Coloration: | Monochromatic |
| Linear mass density: | 600 D |
| Tablet compartment: | Y |
| Exterior pockets: | Front pocket, Side pocket |
| Maximum screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Shoulder strap: | Y |
| Waterproof: | Y |
| Carrying handle(s): | Y |
| Closure type: | Zipper |
| Interior pockets: | Cell phone pocket, Tablet pocket, Document pocket |
| Recycled material: | Y |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 300 mm |
| Height: | 430 mm |
| Depth: | 270 mm |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 385 x 31 x 265 mm |
| Weight: | 410 g |
| Volume: | 24 L |
| Packaging data | |
| Package width: | 360 mm |
| Package depth: | 40 mm |
| Package height: | 450 mm |
| Quantity: | 1 |
| Logistics data | |
| Master carton length: | 370 mm |
| Master carton width: | 470 mm |
| Master carton height: | 145 mm |
| Quantity per master carton: | 3 pc(s) |
| Master carton net weight: | 1.8 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BATOHY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 085854254434 |
| Hmotnost: | 0.410 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)