Case Logic 4689 Reflect Laptop Sleeve 13.3 REFPC-113 Plaza Taupe/Sun-Lime
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Quality laptop sleeve constructed of memory foam provides first-class protection in a slim-line design.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 33.8 cm (13.3") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Taupe |
| Surface coloration: | Monotone |
| Protection features: | Scratch resistant |
| Brand compatibility: | Universal |
| Closure type: | Zipper |
| Quantity: | 1 |
| Country of origin: | China |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 355 mm |
| Depth: | 30 mm |
| Height: | 260 mm |
| Weight: | 230 g |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 330 x 22 x 229 mm |
| Package width: | 360 mm |
| Package depth: | 30 mm |
| Package height: | 265 mm |
| Logistics data | |
| Master carton height: | 273 mm |
| Master carton length: | 175 mm |
| Quantity per master carton: | 6 pc(s) |
| Master carton weight: | 1.82 kg |
| Master carton width: | 358 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854251730 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.249 |
| Skladové číslo: | 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)