.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Contemporary design and relevant features combine to deliver a stylish attaché perfect for work or school.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 35.6 cm (14") |
| Case type: | Briefcase |
| Material: | Polyester |
| Product main colour: | Black |
| Surface coloration: | Monotone |
| Expandable: | N |
| Front pocket: | Yes |
| Tablet compartment: | Yes |
| Brand compatibility: | Universal |
| Carrying handle(s): | Yes |
| Closure type: | Zipper |
| Shoulder strap: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| Exterior pockets: | Front pocket |
| Number of front pockets: | 2 |
| Removable shoulder strap: | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 390 mm |
| Depth: | 40 mm |
| Weight: | 450 g |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 348 x 25 x 243 mm |
| Package depth: | 70 mm |
| Package height: | 330 mm |
| Package width: | 390 mm |
| Height: | 315 mm |
| Logistics data | |
| Master carton width: | 39.8 cm |
| Master carton length: | 28.8 cm |
| Master carton height: | 33.1 cm |
| Master carton weight: | 2.33 kg |
| Case or master carton quantity: | 4 pc(s) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854251327 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.480 |
| Skladové číslo: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)