.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Case Logic Advantage 17.3" Attaché
A streamlined laptop bag with smart storage for the modern professional.
A streamlined laptop bag with smart storage for the modern professional.
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 43.9 cm (17.3") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | Polyester |
| Colour of product: | Black |
| Surface coloration: | Monotone |
| Tablet compartment: | Yes |
| Brand compatibility: | Universal |
| Front pocket: | Yes |
| Carrying handle(s): | Yes |
| Shoulder strap: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| Removable shoulder strap: | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Depth: | 70 mm |
| Width: | 460 mm |
| Height: | 340 mm |
| Weight: | 500 g |
| Package weight: | 480 g |
| Logistics data | |
| Master carton width: | 48 cm |
| Master carton length: | 32 cm |
| Master carton height: | 350 mm |
| Master carton weight: | 2.57 kg |
| Master carton volume: | 0.0538 cm³ |
| Quantity per master carton: | 4 pc(s) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854246866 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.480 |
| Skladové číslo: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)