.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
A streamlined and protective laptop bag with smart storage for the modern professional.
1. Slim, structured briefcase with padded storage for a laptop up to 17.3"
2. Dedicated slip pocket for a 10.1" tablet
3. Spacious front pocket with organization panel for pens and small electronics, plus plenty of room for bulky charging cords
4. Front pocket with hidden zipper garage keeps phone secure and accessible
5. Removable, padded shoulder strap adjusts for a custom fit
6. Padded top handle provide an alternative carry option
7. Luggage strap securely attaches slim case to most rolling luggage
1. Slim, structured briefcase with padded storage for a laptop up to 17.3"
2. Dedicated slip pocket for a 10.1" tablet
3. Spacious front pocket with organization panel for pens and small electronics, plus plenty of room for bulky charging cords
4. Front pocket with hidden zipper garage keeps phone secure and accessible
5. Removable, padded shoulder strap adjusts for a custom fit
6. Padded top handle provide an alternative carry option
7. Luggage strap securely attaches slim case to most rolling luggage
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 43.9 cm (17.3") |
| Case type: | Messenger case |
| Material: | Polyester |
| Colour of product: | Black |
| Surface coloration: | Monotone |
| Shoulder strap: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| Weight & dimensions | |
| Depth: | 70 mm |
| Width: | 450 mm |
| Height: | 380 mm |
| Weight: | 620 g |
| Package depth: | 70 mm |
| Package width: | 450 mm |
| Package height: | 380 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854244695 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.640 |
| Skladové číslo: | 2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)