Case Logic 3959 Reflect Laptop Sleeve 13.3 REFPC-113 Dark Blue
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Quality laptop sleeve constructed of memory foam provides first-class protection in a slim-line design.
1. Slim design fits laptops up to 13.3"
2. 6mm of dense memory foam provides cushion and protection
3. Plush interior lining defends laptop from scratches
4. Asymmetrical zipper opening makes it easy to quickly retrieve and return your laptop
5. Slim-line design allows this case to be carried on its own or fit in your favorite bag
1. Slim design fits laptops up to 13.3"
2. 6mm of dense memory foam provides cushion and protection
3. Plush interior lining defends laptop from scratches
4. Asymmetrical zipper opening makes it easy to quickly retrieve and return your laptop
5. Slim-line design allows this case to be carried on its own or fit in your favorite bag
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 33 cm (13") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | Polyester |
| Colour of product: | Blue |
| Surface coloration: | Monotone |
| Colour name: | Dark Blue |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 355 mm |
| Depth: | 30 mm |
| Height: | 260 mm |
| Weight: | 230 g |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 330 x 22 x 229 mm |
| Package width: | 360 mm |
| Package depth: | 30 mm |
| Package height: | 265 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pouzdra na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854244367 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.249 |
| Skladové číslo: | 4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)