Case Logic 3956 Reflect MacBook Sleeve 13 REFMB-113 Dark Blue
.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Quality MacBook® sleeve constructed of memory foam provides first-class protection in a slim-line design.
1. Form-fitting sleeve ensure a precise fit for a 13" MacBook Pro®
2. 6mm of dense memory foam provides cushion and protection
3. Plush interior lining defends MacBook from scratches
4. Asymmetrical zipper opening makes it easy to quickly retrieve and return your MacBook®
5. Slim-line design allows this case to be carried on its own or fit in your favorite bag
1. Form-fitting sleeve ensure a precise fit for a 13" MacBook Pro®
2. 6mm of dense memory foam provides cushion and protection
3. Plush interior lining defends MacBook from scratches
4. Asymmetrical zipper opening makes it easy to quickly retrieve and return your MacBook®
5. Slim-line design allows this case to be carried on its own or fit in your favorite bag
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 33 cm (13") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | Polyester |
| Colour of product: | Blue |
| Surface coloration: | Monotone |
| Brand compatibility: | Apple |
| Colour name: | Dark Blue |
| Compatibility: | 13" MacBook Pro |
| Weight & dimensions | |
| Depth: | 30 mm |
| Width: | 330 mm |
| Weight: | 200 g |
| Height: | 235 mm |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 304 x 15 x 212 mm |
| Package depth: | 30 mm |
| Package width: | 335 mm |
| Package height: | 240 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly na Macbook |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854244336 |
| Hmotnost: | 0.213 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)