.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Secure fit and adjustable viewing angles for a variety of 9-10" tablets.
- Universal, booklet-style folio adjusts to fit most 9-10" tablets
- Flexible silicone attachment system secures tablet safely in place
- Adjustable viewing angles minimize glare to view or work comfortably in any setting
- Unobstructed access to ports and controls
- Secure elastic closure
- Universal, booklet-style folio adjusts to fit most 9-10" tablets
- Flexible silicone attachment system secures tablet safely in place
- Adjustable viewing angles minimize glare to view or work comfortably in any setting
- Unobstructed access to ports and controls
- Secure elastic closure
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 25.4 cm (10") |
| Case type: | Folio |
| Material: | Polyester |
| Colour of product: | Beige |
| Brand compatibility: | Universal |
| Stand mode: | Y |
| Protection features: | Dust-resistant,Scratch-resistant |
| Weight & dimensions | |
| Depth: | 18 mm |
| Width: | 195 mm |
| Height: | 270 mm |
| Weight: | 230 g |
| Interior dimensions (W x D x H): | 183 x 10 x 264 mm |
| Packaging data | |
| Quantity: | 1 |
| Other features | |
| Case carrying style: | Bag |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854236928 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.284 |
| Skladové číslo: | 2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)