.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
The sleek shape of this molded EVA case provides slimline protection for 13.3" laptops without sacrificing style or design
- Molded EVA sleeve holds a laptop with up to a 13.3" screen
- An assortment of colors and a unique seat belt style keep you looking good while on the move
- Thick, quilted padding keeps your device protected and snugly in place to prevent it from sliding around
- Clamshell design and integrated airflow channels allow you to use your laptop while still in the sleeve without the risk of overheating
- Padded carry handles for comfortable transportation
- Molded EVA sleeve holds a laptop with up to a 13.3" screen
- An assortment of colors and a unique seat belt style keep you looking good while on the move
- Thick, quilted padding keeps your device protected and snugly in place to prevent it from sliding around
- Clamshell design and integrated airflow channels allow you to use your laptop while still in the sleeve without the risk of overheating
- Padded carry handles for comfortable transportation
| Features | |
|---|---|
| Maximum screen size compatibility: | 33.8 cm (13.3") |
| Case type: | Sleeve case |
| Material: | EVA (Ethylene Vinyl Acetate) |
| Colour of product: | Black |
| Surface coloration: | Monotone |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 361 mm |
| Depth: | 46 mm |
| Height: | 279 mm |
| Weight: | 450 g |
| Notebook compartment dimensions (WxDxH): | 330 x 38 x 239 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brašny na notebooky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 0085854220118 |
| Značka: | Case Logic |
| Hmotnost: | 0.425 |
| Skladové číslo: | 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.png)