.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4041338286458 |
| Barva ciferníku: | Krémová |
| Barva pouzdra: | Stříbrná |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Krycí sklo: | Safírové s antireflexní vrstvou |
| Materiál pouzdra: | Titan |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Napájení: | Mechanické - automat |
| Styl: | Letecké hodinky |
| Šířka pouzdra: | 42 mm |
| Určení: | Pánské |
| Vodotěsnost: | 100 M |
| Země původu: | Německo |
| Značka: | Bauhaus |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch |
| Číslo výrobce: | 2864-5 |
| Série: | Aviation Automatic Titanium 42mm 10ATM |
| Spona: | Překlápěcí spona |
| Šířka řemínku: | 22 mm |
| Funkce: | 24-hours, Date, Minute, Second, Hour |
| Luneta: | Pevná |
| Tloušťka pouzdra: | 13 mm |
| Dýnko: | Šroubovací skleněné |
| Podsvícení: | Illum. indexes, Illum. hands |
| Typ strojku: | 21 Jewels, Miyota, 8315, Japan |
| Maximální obvod zápěstí: | 220 mm |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 4 |
| MPC: | 9775 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

- Hodinářská značka IRON ANNIE spadá pod společnost POINTTEC, která vyrábí také hodinky ZEPPELIN.
- Kolekce IRON ANNIE je vzpomínkou na JU52 s imatrikulací D-AQUI, známý letoun, který byl Američanem láskyplně přejmenován na „IRON ANNIE“. Stejně jako jejich legendární vzor, všechny hodinky IRON ANNIE znamenají robustnost, spolehlivost, technické inovace, vysokou kvalitu a nápadný design.
- Kolekce zaujme propracovaným, originálním designem při vynikajícím poměru ceny a výkonu a vysoké kvalitě produktu.
- Všechny hodinky jsou vyrobeny vysoce kvalifikovaným výrobcem hodinek v Německu.
| Výrobní společnost : | POINT TEC Products Electronic GmbH |
|---|---|
| Adresa : | POINT TEC Products Electronic GmbH, 2. floor, Steinheilstr. 6, 85737 Ismaning, Germany |
| E-mail : | info@pointtec.de |
.png)