Hodinky BULOVA z NEW YORKU

BULOVA - nové modely této prestižní značky z NEW YORKU. Okázalá elegance doplněna o velmi kvalitní materiály.

V sortimentu jsou jak dámské tak i pánské hodinky BULOVA. Zvolte si dle libosti kvalitní automatický strojek nebo přesný bateriový strojek.

V nabídce je možné nalézt i hodinky se strojkem o frekvenci 262 kHz. Díky této velmi vysoké frekvenci je možné dosáhnout přesnosti za rok cca v rozsahu +- 10s.

 

panske-hodinky-bulova-98a179damske-hodinky-bulova-98r230 panske-hodinky-bulova-98b267-precisionist

Hodinky Bulova

S historií, která zahrnuje dlouhých 143 let, se řadí Bulova k předním podnikům v hodinářství a platí od svých začátků v roce 1875 za rozhodujícího průkopníka a amerického klasika ve výrobě inovativních a vysoce kvalitních náramkových hodinek.

Od okamžiku, kdy Joseph Bulova otevřel svůj první obchod na Maiden Lane na Manhattanu, což bylo tehdy centrum klenotů v New Yorku, zásadně změnil svoji jedinečnou vizi měření času.

V roce 2016 představil Bulova s chronografy CURV, které se vyznačují zakřiveným hodinovým strojkem i pouzdrem, skutečnou světovou novinku. Ale i s dalšími modely, jako je chronograf vyvinutý pro podmínky na Měsíci, který měl jeden z astronautů při přistání Apolla 15 na Měsíci v roce 1971, se zapsal Bulova do historie.

Zaujetí pro další vývoj hodinářského umění

Joseph Bulova založil podnik na solidním základu spočívajícím v kvalitě hodinářského uměleckého řemesla a v zálibě v inovaci a dokonalosti. Změnil tak obor pomocí hodnověrnosti a americké vynalézavosti.

Bulova zůstal věrný své tradici – podnik ovládá klasické umění měření času a je stále připravený pro budoucnost. Hodinky značky Bulova nejsou pouze hodinkami, jsou i kusem historie.

Řemeslné umění

Ve snaze po dokonalosti a trvalém rozvoji dosáhl Bulova ve všech směrech řemeslné kvality s obrovskou zálibou pro detail a nezaměnitelný styl.

Inovace

Pro Bulovu byla vždy ústředním motivem inovace – od průkopnické práce při standardizované výrobě hodinek až po změnu amerického marketingu. Bulova stanovuje vlastní měřítka a buduje vlastní pravidla. Je přitom rozhodnut splnit i každou výjimku.

Technologie

Bulova vyvinul první plně elektronické hodinky s patentovanou technologií ladicí vidlice, tehdy nejpreciznější hodinky na světě. Později uvedla značka kolekci CURV s prvním zakřiveným strojkem chronografu na světě. Úsilí o pokrok je i dnes ústředním bodem značky.

Kolekce

Vedle aktuální kolekce CURV nabízí Bulova v kolekci RUBAIYAT sérii hodinek s designem orientovaným na ženy, jejichž ciferník a plášť jsou zdobeny ručně vsazovanými diamanty a zkrášleny korunou kabošon v královské modři.

V archivní sérii probouzí Bulova k životu historické modely s vlastní výrobní historií. Zde se kombinují hodinky s moderními prvky.

Zcela zvláštní podívanou jsou chronografy a baterií poháněné náramkové hodinky v kolekci PRECISIONIST. Vyznačují se ušlechtilým designem, nápadně upraveným a architektonicky působivým pláštěm a ukrývají v sobě vysokofrekvenční hodinový strojek 262 kHz.

Sportovci ocení nápadné vodotěsné sportovní hodinky z kolekce MARINA STAR, které jsou zhotoveny převážně z ušlechtilé oceli. Některé vybrané modely jsou vyrobeny z materiálu DURAMIC – materiál vyroben z nylonu a keramiky.

Přátele čisté elegance potěší náramkové hodinky v kolekci CLASSIC. Klasické modely s nadčasovým designem, z nichž některé mají extrémně plochý plášť s tloušťkou pouhých 5,6 mm,  působí obzvlášť draze.

S kolekcí CRYSTAL cílí Bulova na nositele a nositelky hodinek, kteří kladou důraz na moderní styling a rádi ozvláštní svůj šatník nápadnými hodinkami v podobě šperku.