HOT DIAMONDS

Prohlédněte si novou kolekci krásných šperků HOT DIAMONDS

 

Hot Diamonds je unikátní značka šperku nově zařazená v naší nabídce.Prodává se ve více než 50 zemích světa. Šperky této značky se staly v Británii naprostým hitem. 
V poslední dekádě, získala značka Hot Diamonds několikrát prestižní ocenění "UK Jewellery Brand of the Year" - značka roku. 

Šperky Hot Diamonds jsou vyrobeny z rhodiovaného stříbra ryzosti 925/1000 osazené vždy pravým bílým diamantem. 
Hlavní a zásadní myšlenkou Hot Diamonds je nabídnout vzácný kus diamantu v každém šperku.
Naprostá jedinečnost je hlavním sdělením této prestižní značky. Každý šperk je dodáván v luxusní dárkové krabičce. Ke každému šperku je dodáván certifikát, který prokazuje nejen pravost diamantu, ale i jeho původ. 

Hot Diamonds patří k producentům, kteří dbají na etické principy, proto se zavazují k používání diamantů, které pocházejí z nekonfliktních zdrojů.

Základní filozofií značky Hot Diamonds je přiblízení výjimečných šperků z drahého kovu s pravým diamantem širší vrstvě obyvatel. Díky Hot Diamonds již šperky s parametry luxusních klenotů nejsou záležitostí nejbohatších.

 

Kolekce šperků HOT DIAMONDS

 

kolekce EMOZIONI

 Alveare_mood_AW14_NewKeepers

 Jak funguje HOT DIAMONDS EMOZIONI?

Nekonečné množství kombinací dle Vašeho vkusu , nakombinujte si minci , řetízek i držák mince , kupte si více mincí a získáte na každý den jiný přívěsek , který Vám bude každá žena závidět.Neotřelý design a precizní zpracování šperku při velmi zajímavé ceně.

 

jakfunguje-emozioni_1

 

HOT DIAMOND MINCE

 

emozioni-mince-2000

kolekce AQUA 

Aqua_mood_shot_SS15 (1)

 

kolekce BY THE SHORE

 

By_the_Shore_mood_shot_SS15

 

kolekce WILD ROSES

 

Wild_Roses_mood_AW14