.png?67b51301)
Doprava zdarma
Při objednání zboží nad 3000 Kč
.png?67b51301)
Záruka originality
Veškeré zboží je originální
.png?67b51301)
Rychlé doručení
Produkty skladem obvykle do 24 hodin
.png?67b51301)
Možnost osobního odběru
Výdejní místa PPL a Zásilkovny
Nákupem u nás získáte:
- ✔ Záruka originality výrobku
- 🔧 Záruční i pozáruční servis
- ↩ Možnost vrácení zboží do 14 dní
- 🚚 Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč
- ⭐ Slevy pro věrné zákazníky
- ✂ Zkrácení kovového řemínku na míru ZDARMA
- ✎ Gravírování vlastního textu již od 749 Kč
Příklad nápisu: „Pro Tebe, s láskou – 14. 2. 2025"
Nejste si jistí velikostí Vámi vybraných hodinek? Vytiskněte si vzory velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4894816160906 |
| Barva ciferníku: | černá |
| Barva pouzdra: | Černá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Krycí sklo: | Minerální |
| Materiál pouzdra: | Chirurgická ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Napájení: | Baterie |
| Styl: | Módní hodinky |
| Šířka pouzdra: | 48 mm |
| Určení: | Pánské |
| Vodotěsnost: | 50 M |
| Značka: | Police |
| Zobrazení: | Analogové |
| Povrchová úprava: | Matný povrch |
| Číslo výrobce: | PEWJF2203710 |
| Série: | Huntley 48mm 5ATM |
| Spona: | Překlápěcí spona |
| Šířka řemínku: | 24 mm |
| Funkce: | 24-hours, Date, Minute, Second, Hour, Day |
| Luneta: | Pevná |
| Tloušťka pouzdra: | 15 mm |
| Dýnko: | Šroubovací ocelové |
| Maximální obvod zápěstí: | 230 mm |
| WEEE číslo: | 36837785 |
| Balení obsahuje: | Instruction,Box,Warranty doc.,Packaging |
| Skladové číslo: | 1 |
| MPC: | 6079 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

- POLICE je italská módní značka známá především výrobou hodinek , šperků a slunečních brýlí , která vznikla nedaleko Benátek v roce 1980.
- Modely hodinek jsou cenově dostupné a zároveň kvalitní.V nabídce jsou analogové i digitální hodinky.
- Značku POLICE propaguje mnoho známých osobností jako Antonio Banderas , George Clooney , David Beckham , Bruce Willis a další slavní herci.
- Hodinky POLICE v naší nabídce jsou moderní, vyjimečné a zajímavé. Provedením a designem zcela jistě vybočují z řady.
- Tyto hodinky nosí lidé, kteří se nebojí originality a svěžího stylu a mnohdy chtějí i šokovat.
| Výrobní společnost : | ILG Germany GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Otto-Filitz-Str. 9, 83324, Ruhpolding |
| E-mail : | info@interluxury.de |
.png)