Therabody Theragun Pro

Kód: G4-PRO-PKG-EUUK

Detailní popis produktu

Therabody Theragun PRO

Velmi tichý výkon na profesionální úrovni.

 • Profesionální přístroj pro ošetření hlubokých svalů s odolností a funkcemi, na které lze spolehnou. Zlepšete regeneraci svalů, uvolněte stres a napětí a zklidněte nepohodlí s inteligentním zařízením pro perkusní terapii, které hraje svou vlastní ligu.

Specifikace

Co je součástí balení

Zařízení PRO pro chytrou perkusní terapii, ochranné pouzdro, 6 nástavců s cestovním pouzdrem, 2 dobíjecí lithium-iontové baterie, lithium-iontová nabíječka baterií.

Chytré funkce

Integrace chytrých aplikací přes Bluetooth®, displej OLED, přizpůsobitelný rozsah rychlosti, 3 přednastavené rutiny uložené v zařízení pod vedením aplikace

Rychlosti

5 vestavěných rychlostí (1750, 1900, 2100, 2200, 2400 úderů za minutu) a aplikací řízený přizpůsobitelný rozsah rychlostí (libovolná rychlost mezi 1750-2400 údery za minutu).

Amplituda

16 milimetrů

Kompatibilita s nástavci

Všechny nástavce 4. generace

Kompatibilita příslušenství

Bezdrátový nabíjecí stojan PRO, bezdrátová nabíječka pro více zařízení, cestovní nabíječka World Travel Charger

Rozměry

25,5 cm x 18 cm x 7,6 cm (10 palců x 7,1 palců x 3 palce)

Hmotnost

1,3 kg (2,9 lbs)

Výdrž baterie a doba nabíjení

300 minut celkem, 150 minut na baterii; 75 minut

Typ baterie

2 16V externí lithium-iontové baterie

Používání zařízení PRO

 • 1. Před zapnutím zařízení PRO zcela vložte lithium-iontovou baterii.
 • 2. Chcete-li zařízení PRO zapnout, pevně stiskněte a podržte 2 sekundy prostřední tlačítko na podložce tlačítek.
 • 3. Stisknutím tlačítek plus (+) a mínus (-) na podložce pod tlačítka zvýšíte nebo snížíte rychlost.
 • 4. Stisknutím šipek doleva (<) a doprava (>) na podložce tlačítek přepínáte mezi přednastavenými předvolbami ošetření PRO.
 • 5. Přístroj PRO by měl být používán tak, aby se nástavec dotýkal kůže kolmo. Pouze nástavec přístroje by měl být v kontaktu s pokožkou nebo ošetřovanou oblastí. Nepoužívejte přístroj pod úhlem, při kterém by se perkusní rameno přístroje dotýkalo kůže.
 • 6. Chcete-li přístroj PRO vypnout, pevně stiskněte a podržte prostřední tlačítko na podložce tlačítek, dokud se přístroj nevypne.

Připojení nástavců

 • Zarovnejte nástavec se špičkou otočného ramene a stisknutím jej připojte. Chcete-li nástavec odpojit, uchopte jej tak, že na každou stranu plastového konektoru položíte 1 prst. Vytáhněte nástavec.

Používání otočného ramene

 • Otočné rameno PRO se nastavuje do 4 poloh. Chcete-li rameno nastavit, stiskněte tlačítko otočného ramene na spodní straně PRO a přesuňte rameno do požadované polohy.

Integrace chytré aplikace - přehled

 • Zařízení PRO je vybaveno chytrým zařízením s připojením Bluetooth®, které je navrženo pro bezproblémové spárování s aplikací Therabody. Po stažení aplikace budete provedeni nastavením krok za krokem a bude vám ukázáno, jak zařízení spárovat. Po spárování se zařízením může aplikace na dálku upravovat rychlost, aktivovat předvolby řízeného ošetření a poskytovat doporučení v reálném čase na základě vašeho používání. Obrazovka OLED zařízení PRO podporuje práci s aplikací tím, že zobrazuje aktuální rychlost a sílu, které vám pomohou řídit léčbu.

Inteligentní integrace aplikace - uložené přednastavené postupy v zařízení

 • Zařízení PRO může lokálně uložit až tři předvolby. Každá předvolba je jedinečnou kombinací rychlosti, času a síly v závislosti na řízené wellness rutině, ze které vychází. To znamená, že zařízení je pro každého člověka specifické a může být přizpůsobeno jeho konkrétním potřebám.

Integrace chytrých aplikací - ochrana osobních údajů

 • Údaje o zdraví a aktivitě shromážděné v aplikaci Therabody tam zůstanou, tečka. Ve společnosti Therabody chápeme, že údaje o vašem zdraví a aktivitě jsou jen a jen vaše. Žádné vaše údaje neshromažďujeme, neprodáváme ani nesdílíme, nikdy. Ve skutečnosti si to neváhejte vyzkoušet tak, že na svém telefonu aktivujete režim Letadlo. Uvidíte, že aplikace nadále funguje nezávisle na jakémkoli signálu, protože všechna vaše data jsou uložena lokálně ve vašem zařízení.

Stáhněte si aplikaci Therabody v App Store nebo Google Play.

Vkládání a vyjímání lithium-iontových baterií PRO

 • Vyrovnejte a vložte baterii do slotu pro baterii na spodní straně zařízení Theragun PRO tak, aby plochá strana konce baterie směřovala ke kruhovému uvolňovacímu tlačítku. Životnost baterie se zobrazuje na displeji OLED modelu PRO po zapnutí zařízení. Zařízení PRO je plně nabité, když se na obrazovce OLED zobrazí 100 % a ikona baterie je plná. Chcete-li baterii vyjmout, stiskněte kruhové uvolňovací tlačítko nad slotem pro baterii a baterii vytáhněte.

Nabíjení

 • Zapojte nabíjecí kabel do portu na nabíjecím doku. Vložte baterii do nabíjecího doku a stiskněte ji, dokud nezačne blikat kontrolka. Nabíjení je dokončeno, jakmile kontrolka přestane blikat.

Co je součástí balení

 • Theragun PRO
 • Ochranné pouzdro
 • 6 nástavců s cestovním pouzdrem - superměkký, tlumič, standardní kulička, klín, palec, kužel (Supersoft, Dampener, Standard Ball, Wedge, Thumb, Cone)
 • 2 dobíjecí lithium-iontové baterie
 • Nabíječka lithium-iontových baterií

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: